14  dienų apsispręsti

Bet kurią, internetu įsigytą “butanas.lt” prekę, per 14 dienų nuo užsakymo gavimo galite grąžinti ir atgauti už prekę sumokėtus pinigus net nenurodant jokios priežasties.

Per 14 dienų nuo prekės pristatymo dienos bet kurį pirkinį Jūs galite:

1. Keisti į kitą dydį ar kitą modelį. Galima keisti tiek į pigesnę, tiek į brangesnę prekę negu pirkote. Permoką grąžiname Jums į sąskaitą, o trūkumą galima apmokėti keičiamos prekės pristatymo metu. Pirkimo metu panaudotas nuolaidos kodas prisitaikys ir keičiamai prekei. Rekomenduojame kuo skubiau rezervuoti prekę į kurią norėsite pakeisti el.paštu info@butanas.lt.  Pakeisdami prekę kurjerio paslaugas apmoka klientas!

2. Susigrąžinti už prekę sumokėtus pinigus. Grąžinus prekę, pinigai grąžinami 1 – 5 darbo dienų laikotarpyje nuo grąžintų prekių priėmimo dienos. Transporto išlaidos nėra grąžinamos. Jeigu už prekę mokėjote nuolaidos kuponu, tai grąžinamas kuponas, bei papildomai sumokėta suma.

Prekės grąžinimo / keitimo sąlygos

Keičiamos arba grąžinamos prekės turi atitikti šiuos kriterijus:

1.Prekė negali būti devėta ar kitaip naudota, ji turi būti nesugadinta ir nepraradusi savo vertės.

2.Grąžinamos prekės turi būti su etiketėmis.

3.Privaloma susisiekti mūsų įmonės elektroniniu paštu.

Prekes siųskite registruotu paštu arba paštomatais (tuomet paštas išduos jums siuntos numerį, pagal kurį galėsite matyti, kada siunta atkeliaus pas mus, bei galėsite surasti siuntą jeigu ji pasimestų. Už neregistruotos siuntos dingimą neatsakome )

Jeigu kils neaiškumų susisiekite su mumus el. paštu info@butanas.lt

Aktai reglamentuojantys prekių grąžinimą

Parduotų prekių trūkumai šalinami, nekokybiškos prekės keičiamos, grąžinamos vadovaujantis Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimu patvirtintomis „Mažmeninės prekybos taisyklėmis“.

Tinkamos kokybės prekių grąžinimas ir keitimas vykdomas vadovaujantis Civilinio kodekso 6.22810 straipsnio 1 dalimi;

Prašymą/skundą dėl mūsų interneto parduotuvėje įsigytos prekės ar paslaugos galite pateikti Valstybinei vartotojų teisių apsaugos tarnybai (Vilniaus g. 25, 01402 Vilnius, el. p. tarnyba@vvtat.lt, tel. 8 5 262 67 51, faks. (8 5) 279 1466, interneto svetainėje www.vvtat.lt, jos teritoriniams padaliniams apskrityse – http://www.vvtat.lt/index.php?470187665) ar užpildyti prašymo formą EGS platformoje http://ec.europa.eu/odr/