Apie mus

Apie mus

Butanas.lt ne tik elektroninė, bet ir reali parduotuvė įsikūrusi adresu Švitrigailos g. 40C (Naujamiestis), Vilnius.

Čia galite įsigyti visas internetinėje parduotuvėje nurodytas prekes be išankstinio užsakymo, viską turime vietoje, užsakyti nebūtina.

Esame techninių dujų centras !

Švitrigailos g. 40C keičiami ir pildomi dujų balionai. Keičiami ir pildomi techninių dujų balionai.

Parduodame, keičiame, pildome techninių dujų balionus. Dirbame su angliarūgštės, argono, argono mikso, deguonies, propano ir propano-butano dujomis. Čia galite įsigyti balionus su dujomis, juos užpildyti ar pakeisti.

Turime didelį asortimentą dujinių prietaisų: dujų balionai buičiai ir turizmui, balionai autokrautuvams, vienkartiniai praduriami balionėliai, balionėliai su sriegiu, dujiniai šildytuvai, viryklės ant stalo, turistinės viryklės, stogo degikliai, pakaitinimo ir litavimo degikliai, dujinės metalizuotos žarnos įvairių ilgių, dujų žarna prie balionų, balionų užpildymo antgaliai, purkštukai (žiklieriai) viryklėms.

Prekiaujame realiais daiktais ! Viską, ką matote mūsų internetinėje parduotuvėje turime realioje savo parduotuvėje ir sandėliuose. Visas Jūsų išsirinktas prekes galime pristatyti per 1-2 d.d. dienas po apmokėjimo Jūsų nurodytu adresu bet kuriame Lietuvos mieste. O jeigu lankotės Vilniuje, viską galite įsigyti mūsų  parduotuvėje Švitrigailos g. 40C, Vilniuje.